MANIPULANTI / Manipulační dělníci ve výrobě

FirmaMEPAC CZ, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 165 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

TŘ a:24/4/2024

Náplň práce:

- manipulace s výrobním (plastový granulát) a obalovým materiálem
- doplňování zásobníků na materiál
- příprava pracoviště pro danou výrobu (nářadí, obaloviny, identifikační štítky, kalibrační prostředky)
- orientace v dokumentech (materiálech) pro danou výrobu
- dodržování stanovených technologických postupů, příprava materiálu k výrobním strojům
- kontrola označení materiálu v jednotlivých fázích výroby, práce s VZV a paletovým vozíkem, práce s jeřábem.

Požadujeme:

- zodpovědnost, samostatnost, loajálnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem, manuální zručnost, schopnost porozuměn příkazům a pokynům, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzická zdatnost), ochota pracovat v třísměnném provozu.
Výhodou:
- technické vzdělání, zkušenosti v údržbě a se seřizováním vstřikolisů.
Dojít osobně na adresu: Nebory 547, Třinec, Po-Pá 7:00-14:00 nebo zaslat životopis na e-mailovou adresu: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Třinec - Nebory 547, Česko
mzda, plat (hrubý):od 165 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:MEPAC CZ, s.r.o., IČ: 26841304
datum zveřejnění nabídky práce:24. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Bc. Karla Sulejmani
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma MEPAC CZ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 165 Kč / hod. ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Třinec - Nebory 547, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.